Víkendové lyžařské kurzy

!!!Zatím nepřihlašujte - bude spuštěno ve 2.polovině října!!!

VÍKENDOVÉ LYŽAŘSKÉ KURZY - sezóna 2018/2019 - bude spuštěno nejdříve po 15.10. - přesné datum bude zveřejněno!

Informace k termínům a cenám víkendových lyžařských kurzů naleznete v sekci Lyžařský vlek - Lyžařská škola

Při vyplnění přihlášky věnujte prosím pozornost vyplňovaným údajům - zejména e-mailovému kontaktu. Na zadanou e-mailovou adresu bude po vyplnění odeslán automaticky potvrzovací e-mail s údaji z přihlášky a současně také pokyny k platbě. Platbu prosím zasílejte s variabilním symbolem uvedeným v mailu.

POZOR! Kurzy jsou určeny pro děti, které nejpozději v den zahájení kurzů dovrší 4 roky - tj. datum narození nesmí být pozdější než 1.12.2015 !! Nedodržení tohoto pravidla může být důvodem k vyřazení dítěte z kurzu bez nároku na náhradu.

Odesláním přihlášky do víkendového lyžařského kurzu je provedena pouze rezervace místa. Místo je definitivně potvrzeno po zaplacení ceny kurzu na účet TJ. Uzávěrka je do 12.11.2018. Po tomto termínu budou neuhrazená místa nabídnuta zájemcům z řad náhradníků.

ZDE: PŘIHLÁŠKA PRO SEZÓNU 2018/2019 - přijímání bude spuštěno někdy ve 2.polovině října.

ZDE: PŘEDNOSTNÍ PŘIHLÁŠKA pro sezónu 2018 / 2019 (bude spuštěno ve 2.polovině října- slouží pouze pro přednostní přihlášení účastníků víkendových lyžařských kurzů ze sezóny 2017/2018. Přihlásit se mohou pouze účasníci loňských kurzů, přednostní přihláška bude možná pouze 24hodin od spuštění. Nebude povolena změna účastníka.!

POZOR, testováno v prohlížečích MozillaFirefox a InetrnetExplorer verze 10 a vyšší (v nižších verzích nemusí fungovat)!!!

Všechny odeslané přihlášky jsou automaticky zařazovány do seznamu s rozdělením na zvolený den a čas kurzu. V seznamu je u každého přihlášeného uveden také variabilní symbol pro případ, že by nedorazil potvrzovací e-mail.

Pokud zpracujeme platbu k danému variabilnímu symbolu, potom je jméno v seznamu přihlášených zvýrazněno

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH PRO SEZÓNU 2017/2018

Děkujeme za důvěru, kterou nám projevujete vyplněním přihlášky.