Lyžařská školka - termíny

TERMÍNY PRO LYŽAŘSKOU ŠKOLKU - POLOLETNÍ PRÁZDNINY 4.-6.2.

DĚKUJEME ZA ZÁJEM-všechny termíny jsou momentálně již naplněny. Vzhledem ke karanténám ale může docházet k odhláškám, proto je možné se na případné uvolnění místa dotázat telefonicky

Zde registrujte své děti prostřednictvím formuláře.

upozorňujeme, že v páteční večerní termín současně probíhá také kurz pro"dříve narozené" - na něj není třeba se předem přihlašovat

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH NA AKTUÁLNÍ TERMÍN

zadejte křestní jméno dítěte

příjmení přihlašovaného dítěte

zadejte aktuální věk dítěte

zvolte variantu, která nejvíce odpovídá skutečnosti

zadejte telefonní číslo

kontaktní e-mail na rodiče

VÝUKA PROBÍHÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ NA SVAHU S UMĚLÝM OSVĚTLENÍM. Svah je po dobu konání otevřen pro veřejnost.


"POZOR!! zde si rezervujte den a čas školičky, rezervaci nepotvrzujeme - při naplnění bude termín uzavřen."

 

INFORMACE COVID-19

-        Vnitřní prostor občerstvení je otevřen POUZE pro účely posezení, usušení, ohřátí a nákup, ale vždy BEZ KONZUMACE. Všichni uvnitř musí mít nasazený respirátor.

-        Zakoupené občerstvení (i vlastní dovezené) bude možné konzumovat POUZE ve venkovních prostorách a to za maximálního dodržení předepsaného rozestupu 1,5m

-        Pokud to bude jen trošku možné, snažte se vždy přijíždět v minimálním množství doprovázejících osob – tedy ideálně max. 1dítě+1rodič

-        Při bližších kontaktech používejte respirátory i ve venkovním prostoru.

-        Objeví-li se u dítěte, vás nebo ve vašem nejbližším okolí podezření na onemocnění, mějte na paměti vždy rizika přenosu nákazy a před příjezdem se raději nechte otestovat.

-        Pokud si nejste jisti zdravotním stavem svých dětí, případně sebe, a nestihli jste test, raději účast vynechejte a omluvte.

-        POZOR!! Děti do 12ti let nepodléhají povinnosti se testovat. Pro děti 12+ platí povinnost být testován a to pouze testy PCR z laboratoře – platnost tohoto testu pro účely LŠ je v souladu s Mimořádným opatřením vlády 7dní.  

-        Abychom maximálně vyhověli pravidlům pro konání akcí, jako je LŠ, před každou hodinou vyplňte a odevzdejte následující dokument: Prohlášení účastníka-lyžařská školka. BEZ NĚJ NEBUDE DÍTĚ PŘIJATO K VÝUCE.

Prosím všechny rodiče i děti o maximální ohleduplnost a dodržování všech hygienických opatření, která budou v průběhu zimy platit. Předpokládám, že je naším společným zájmem zachování možnosti lyžovat co nejdéle.

Potvrzuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování vyplněných osobních údajů dle Nařízení EU 2016/679 (GDPR), které provádí pořadatel v sovislosti s pořádaným lyžařským kurzem/lyžařskou školkou, na kterou tímto přihlašuji svěho syna/dceru.

Informace o zpracování osobních údajů - lyžařský kurz