Přihláška do mimořádné týdenní lyžařské školy

..termíny pro ZIMNÍ SEZÓNU 2022/2023 ještě nejsou stanoveny

VYHLAŠUJEME MIMOŘÁDNOU LYŽAŠKOU ŠKOLKU VE DNECH ..........???zatím nejsou

! POZOR! V týdnu od  ................... vyhlašujeme mimořádnou odpolední lyžařskou školu.
Začátek bude vždy ve 14:00. Konec vždy v 16:00 - v průběhu bude vždy zařazena krátká přestávka
Doporučený věk dětí od 5ti let (mimořádně mohou být zařazeny i děti 4leté)
Určeno je pro všechny stupně pokročilosti i začátečníky
Cena je 450,-/osoba – v ceně je zahrnut instruktor a jízdné na vleku. Půjčení vybavení je možné v místní půjčovně – ceny dle ceníku půjčovny
Dny lze volit individuálně dle časových možností zájemců (případně rodičů a prarodičů)

zde zadejte příjmení přihlašovaného dítěte

zde zadejte jméno přihlašovaného dítěte

doporučený věk dětí - 5 let (ve zvláštních případech děti 4 leté)

zde prosím zvolte variantu, která nejvíce odpovídá skutečnosti

zde zadejte telefonní kontakt na zákonného zástupce

zde zadejte e-mailový kontakt na zákonného zástupce

zvolte termín, na který přihlaščujete dítě do lyžařské školky, pro více termínů je potřeba vyplnit další přihlášky

INFORMACE COVID-19

-        Vnitřní prostor občerstvení je otevřen POUZE pro účely posezení, usušení, ohřátí a nákup, ale vždy BEZ KONZUMACE. Všichni uvnitř musí mít nasazený respirátor.

-        Zakoupené občerstvení (i vlastní dovezené) bude možné konzumovat POUZE ve venkovních prostorách a to za maximálního dodržení předepsaného rozestupu 1,5m

-        Pokud to bude jen trošku možné, snažte se vždy přijíždět v minimálním množství doprovázejících osob – tedy ideálně max. 1dítě+1rodič

-        Při bližších kontaktech používejte respirátory i ve venkovním prostoru.

-        Objeví-li se u dítěte, vás nebo ve vašem nejbližším okolí podezření na onemocnění, mějte na paměti vždy rizika přenosu nákazy a před příjezdem se raději nechte otestovat.

-        Pokud si nejste jisti zdravotním stavem svých dětí, případně sebe, a nestihli jste test, raději účast vynechejte a omluvte.

-        POZOR!! Děti do 12ti let nepodléhají povinnosti se testovat. Pro děti 12+ platí povinnost být testován a to pouze testy PCR z laboratoře – platnost tohoto testu pro účely LŠ je v souladu s Mimořádným opatřením vlády 7dní.  

-        Abychom maximálně vyhověli pravidlům pro konání akcí, jako je LŠ, před každou hodinou vyplňte a odevzdejte následující dokument: Prohlášení účastníka-lyžařská školka. BEZ NĚJ NEBUDE DÍTĚ PŘIJATO K VÝUCE.

Prosím všechny rodiče i děti o maximální ohleduplnost a dodržování všech hygienických opatření, která budou v průběhu zimy platit. Předpokládám, že je naším společným zájmem zachování možnosti lyžovat co nejdéle.

Potvrzuji, že jsem se seznámil s informacemi o zpracování vyplněných osobních údajů dle Nařízení EU 2016/679 (GDPR), které provádí pořadatel v sovislosti s pořádaným lyžařským kurzem/lyžařskou školkou, na kterou tímto přihlašuji svěho syna/dceru.

Informace o zpracování osobních údajů - lyžařský kurz